Çanakkale Sohbet Chat

Çanakkale Sohbet Sitesi

Çanakkale Huzur şehri’dir 4 bir yan’ı Denizlerle Kaplı Atalarımızın Armağanı Çanakkale’mizin artık sohbet sitesi var.

Çanakkale sohbet odalarında kolaylıkla sohbet edebilip ve yepyeni arkadaşlıklar kurabileceksiniz burada tamamen güzel bir sohbet ortamı olmaktadır takma isimler alarak isminizle tanışabileceksiniz sanal alem’de heryeri paraya döken sohbet odalarına inat BEDAVA Sohbet hizmeti veriyoruz siz arkadaşlarımızı aramıza bekliyoruz.

Çanakkale MANZARA

Ve Yaz-FM ‘den Sevdiklerinize istek parçalar isteyebilir birbirinize armağan edebilir sevdiklerinize parçalar dinletebilirsiniz

İletişim günümüzde teknolojinin yaygınlaşması ile beraber anında ve karşılıklı olarak sağlanmaktadır. Önceleri mektup ile haberleşme sağlanırdı. Mektubun alıcıya geçmesi zaman alıyordu. Arada hasretlikler de vardır. Görüntülü olarak uzaktaki kişileri görmek mümkün değildi. Herkesin elinde

Çanakkale Mobil Sohbet

fotoğraflar vardı. Bu şekilde hasret gidermeye çalışıyorlardı. Sonradan telefon ile iletişim sağlanmaya başladı. Bu da anında konuşma fırsatı veriyordu ama kişiyi görme imkanı olmadığından hasretler dinmek bilmiyordu. Şimdi sohbet odaları tanışma safhası sonrasında birbirinizi görüntülü görmek bile mümkün.

Günümüz teknolojisi ne guzel yol katletmiştir. Sohbet, chat yapmak isteyen tüm çanakkale li yada değil bütün dostlarımız, çanakkale sohbet odalarına davetlidir.

Canakkalemiz geçilmez şehitlerimiz yüreklerimiz de yaşamaktadır. Çanakkale diyince aklima hep Mustafa Kemal Atatürk ve onun sozleri gelmekte ne demis Atamiz;

Benimle beraber burada muharebe eden bütün askerler kesin olarak bilmelidir ki; bize verilen namus görevini eksiksiz yapmak için bir adım geri gitmek yoktur

Çanakkalemizin il plaka kodu : 17 dir.

Çanakkale Osmanlı döneminden bu günümüze gelen güzel süper bir şehirdir.

Çanakkale ye Havadan karadan ve deniz yoluyla ulaşmak imkanlarıda vardır.

Ve Çanakkale yuzyıllar boyunca bildiğiniz gibi farklı kavimlerin egemenliği altındada kalmıştır çok çok eski bir şehirdir buradan hayal gücünüzün seviyelerini zorlama olanaklarına sahip olabileceksiniz.

Sizlere bir tavsiyemiz olacak mutlaka Çanakkale ye uğradığınızda gitmenizi görmenizi istediğimiz bazı noktalar görkemli eserler olucak.

Bunlardan bazıları şunlardır;

Deniz üzerinde rahatlıkla açık hava olsun yeterki dağın üstünde dur yolcu anıtı göreceksiniz.

Çanakkale şehitler Abidesi .

Turuva filmini hatırlarsınız izleyenleriniz çok olmuştur izlemeyenlere şiddetle izlemenizi tavsiye ettiğimiz bir filmdir. Truva atı heykeli.

Çanakkale içinde vurdular beni Ana ben gidiyorum düşmana karşı türküsünü kulaklarınızda da canlandırınız..

Çanakkale MANZARA

. Uyku, dinlenme aramanın, bu dinlen­meden yalnız bizim değil, bütün milletimizin sonsuza kadar mahrum kalmasına sebep olacağını hepinize hatırlatırım.

(Mustafa Kemal Atatürk). Sevgili sohbetci dostlarımız sizlerde biliyorsunuz ki ne savaşlar yapıldı ne canlar verildi Çanakkale icin simdi de askerimiz Zeytindalı harekatında Allah yar ve yardımcıları olsun.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

3.710

7

BENZER KONULAR

Batman Sohbet

Batman Sohbet, Batman Chat Batman Sohbet Sitesi,Batman Chat,Batman Sohbet,Batman ...

YORUMLARYorumlar (7 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?