Mardin Sohbet

Mardin Sohbet Sayfalari

Mardin tarihi güzelliği ile göz kamaştıran illerimiz’den birisidir bizlerde siz kullanıcılarımıza Mardin sohbet ‘i aktif etmiş durumdayız mardin’in insanı mert olur, namertliğe karşı olur bizde bu güzel insanları bir araya getirmek istedik ve tüm mardinliler burada chat yapacağız.

Siz değerli arkadaşlarımız yurt dışından girenlerlede görüşebilir ve burada gönül rahatlığı ile sohbet chat edebileceksiniz siz İnsanlar bu odalarda kendi illerindeki insanlarla konuşabilmektedirler. Türkiye’deki bütün iller için farklı farklı sohbet ve chat odaları açılmış olmaktadır. Böylece insanlar bu odalarda, sadece kendi illerinden kişilerle değil, istedikleri ilden veya istedikleri bölgeden farklı farklık kişilerle konuşabilmelerine olanak sağlamaktadır. Mardin sohbet odası da bunlardan biri olmaktadır. Mardin sohbet odaları da; genellikle Mardin’de yaşayan veya oralı olan kişilerin sohbet amaçlı giriş yaptıkları bir alan olmaktadır. Fakat dediğimiz gibi farklı şehir ve bölgedeki insanlarda Mardin ,deki insanlarla sohbet etmek isterlerse  rahatlıkla Mardin sohbet odasına giriş yapabilmektedirler.

Mardin Neresidir Kaç Nüfusu vardır?

Mardin, (Arapça: ماردين, Kürtçe: Mêrdîn) Türkiye’nin büyükşehir statüsüne giren bir ili ve en kalabalık yirmi altıncı şehri. 2016 itibarıyla 796.237 nüfusa sahiptir.[4] Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Dicle Bölümü’nde yer alır. Suriye ile sınır komşusudur.

Şehirde uluslararası kuruluşlarca kültür mirası kabul edilmiş, koruma altına alınmış tarihi yapılar mevcuttur. Mardin farklı dini inanışlar paralelinde, sanatsal açıdan da tarihi değeri olan camiler, türbeler, kiliseler, manastır ve benzeri dini eserler barındırmaktadır. Mardin, İpek Yolu güzergâhında olup, ilde beş han ve bir kervansaray mevcuttur.

Mardin Genel Görünüm  Resmi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

5.099

8

BENZER KONULAR

Cd Sohbet Sitesi

Cd Sohbet

Cd Sohbet Cd Chat Sitesi Cd olarak kendine eş patner arayan arkadaşlarımız ...

Bayburt Sohbet

Bayburt Chat Sohbet Odaları Bayburt Sohbet kelimesi altında hizmet vermekteyiz ...

YORUMLARYorumlar (8 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.