Sohbet Girişi

Parasız Sohbet

Parasız Sohbet

Parasız Sohbet, Parasız Çet

Parasız Sohbet, Parasız Sohbet Odaları,  Parasız Sohbet Siteleri, Ücretsiz Sohbet, Yaz Sohbet Ücretsiz

Günümüz sohbet odaların’da artık herşeyi çoğu sohbet chat sitesi paraya ücret’e dökmüş bulunmakta amacımız tamamen en iyi sohbet hizmetini vermek, ve Bedava sohbet adı altında öncülük etmektedir, Değerli takipçilerimiz sohbet sunucumuzda VIP,GOLD, Vb yaparak sizleri diğer siteler gibi para tuzağına düşürmeden direk sohbet hizmeti vermekteyiz.

Sohbet sunucumuz içerisinde, Telefon – Skype – İnstagram – Twitter , Vb Sosyal Medya Paylaşımları Serbest Olmakta Ve Dilediğiniz Gibi Resimli’de Sohbet Edebilirsiniz 7-24 Sohbet Sunucumuzda DJ’ler Aktif Olmakta Ve İstediğiniz Sanatçı’dan İstek Şarkı Parçalar İsteyerek Sevdiklerinize Gönderebilirsiniz.

Unutmayınızki Chat sitelerinin kurulma amaçlarının temel sebeplerinden birisi uzmanlar tarafından da açıklanmış olan yabancı insanlara sıkıntıları ya da dertlerin daha kolay anlatıldığıdır. Evet, insanlar yabancılara dertlerini ön yargısız bir şekilde anlatabildiklerinden dolayı Chat siteleri kurulmuştur. Sıkıntılardan üzüntülerden kurtulmak istiyorsanız Parasız Chat sitesi sizin için en doğru adreslerden biri olacaktır. Bunun için yapmanız gereken şey Parasız Chat üyeliğiniz aktif hale getirmeniz olacaktır.

İlkelerimiz Kurallarımız

Yaz Sohbet kullanıcıları ve misafirlerin rahat güvenli bağlantı yolu ile muhabbet, diyalog ile hoş vakitler geçirmek adına yönetim olarak her detay ince bir şekilde düşünülmüştür Özel sohbetlerinizde uzaktan uzağa md5 şifreleme argüman tekniği kullanılır 3 şahısların muhabbet, diyaloğ, Chat geçmişinizi paylaşamaz Kural ihlali ve yasadışı faaliyetler yürütmek isteyen kötü niyetli kişilerin girişimi oldugu anda resmi kurum ve kuruluşlara bilgi aktarımı yapılmaktadır. Ddos, Udp, Botnet, Syn, Küfür, Flood, Hakaret, Siyaset, Örgütsel tüm aktiviteler davranışlar Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suç unsuru görülen bilişim suçu sayılan ihlaller sitemiz içerisinde yasaktır.

admin 881
2 Yorumlar
lemi

parasız sohbetse bende varım...

zırdeli

Geldiğimden beri güzel arkadaşlıklar edindim .. Güzel bir ortam herkesi beklerizzzz...

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı