Sohbet Girişi

15 Temmuz Gecesi

15 Temmuz Gecesi

15 Temmuz Gecesi Anısına

15 Temmuz gecesi herkez için zor bir gecey’di yurdumuzu vatanımıza göz diken hayinler’in defterinin kapandığını gündür ALLAH c.c. Vatanımıza milletimize bayrağımıza zeval vermesin Aziz şehitlerimize ALLAH c.c.’den Rahmet diliyoruz

bir 15 temmuz gecesi Ömer’ime eller değer elleri kırılasıcalar, Şehit ederler. Bizde Ömer bitmez bizde Ali bitmez bizde Hamza bitmez.

Can vermek şereftir al Bayrağına altına yar olmak namustur..
Şehit kanıyla sular toprağı can verir canan verir de vatan vermez.

Ne sert kayalar ne derin çukurlar engeldir bize.!!

Hendeği yine kazarız bedirde kazdığımız hendek gibi. Diktiğimiz sancağı yine dikeriz.

Bir gün ölsek bin kez dirilir yeniden filizleniriz, bizim bugün adımız Ömer’se asılar önce yine Ali idik Hamza, Musabız biz …

Bu günün Ömer Halisdemiri, İlhan’ı, Erol’u, AbdullahTayip’i, Mustafa’sı, Sedat, Ümit, Yalçın, Murat, Serhat’ı, Murad’ı, Ramazan’ıyız tam asırlrardı Din için, Vatan için, kanını Dökmeye Şehadet diye inleyen Halid bin. Veli-diz biz..

Küffara zalime boyun eğmeyen müminleriz biz.

15 TEMMUZ GECESİ NE DEMEK ?

Türkiye’de tarih 15 Temmuz 2016 saatler 20.00’ı gösterdiğinde ülkenin yönetimine el koymaya çalışan, Cumhuriyeti, Demokrasiyi hiçe sayan, seçilmiş iradeyi devirmek için kendi milletine kurşun sıkan hain askerler tarafından başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve dönemin hükümetinin Başbakanı olan Binali Yıldırım ve kabine üyelerini devirerek yönetime el konmak istenmiş. Ancak Milletimiz büyük bir irade ortaya koyarak seçtiği liderlere seçilmiş olan kişilere adeta kalkan olarak, Amerika’dan yönetilen ve kendine din alimi diyen hain fetullah gülen tarafından yönetilen Amerika tarafından da desteklenen bu planı yüce Türk Milleti bozguna uğratmış. Deyim yerindeyse ülkesini hainlerin eline bırakmamıştır.

15 Temmuz 2016 darbe girişimi sırasında 241 insanımız şehit olmuş. Binlerce insan yaralanarak gazi olmuştur. Türkiye’nin birliğini, büyümesini, güçlenmesini kabullenemeyen batılı ülkeler başarısız olan bu darbe girişiminden sonra bu olaya sessiz kalarak adeta taraflarını belli etmişlerdir.

15 Temmuz Nedir? sorusuna kısaca cevap vermek gerekirse 15 Temmuz ülkemiz için yeni bir kuruluş ve kurtuluş yılı olarak tanımlanabilir. 15 Temmuz askeri bir darbe girişimi, ancak diğer askeri darbelerden bu darbeyi ayıran en büyük özellik ise 1960’da, 1971, 1980 askeri darbelerinde bu ülkenin askeri gücü olan Türk Silahlı Kuvvetleri kendi insanın canına kıymamıştır. 15 Temmuzda Milletin silahları milletin üzerine çevrilmiş ve 241 insanımızı şehit etmiştir. İşte bu yüzden 15 Temmuza; TSK içerisinde kümelenmiş olan hain ve katil teröristlerin insanlarımızı katlettiği bir kara gece olarak tarih sayfalarındaki yerini alacaktır.

admin 292
3 Yorumlar
Mustafa

Bilgileriniz için teşekkür ederiz

Afitap

COK GUZEL OLMUS EMEGINE SAGLIK.. RABBIM FIRSAT VERMEDI ..

HiLye

15 Temmuz "Yeniden Dirilis" demek.. Yeniden "Sahlanis" demek.. Turkler'in gucunu unutanlara tekrar hatirmatmanin tarihi demek.. Ne mutlu bizlere TUrk Milleti'ne mensup oldugumuz icin.. Tum sehitlerimizi Rahmetle saygiyla aniyoruz.. Kabirleri nur mekanlari cennet olsun..

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı