Edirne Sohbet Mobil Edirne ChatEdirne Mobil Sohbet Odalari

Yunanistan Ve Bulgaristan Sınırımıza Yakın Olan İlimiz Edirne‘nin artık sohbet odaları var Edirne Sohbet farkıyla siz edirneliler burada yepyeni sohbet‘e katılabilir arkadaş bulabilirsiniz. Trakya Sohbet Edirne’nin en eski halkı, Traklar soyundan Odrisler’in yörede, Meriç ve Tunca ırmaklarının birleştiği bugünkü Edirne’nin bulunduğu yerde bir kent kurdukları bilinmektedir. Odrisler’den sonra yöreye egemen olan Makedonyalılar Dönemi’nde kent, büyük bir olasılıkla Odris yada Odrisia adının değişmesi sonucu, Orestia/Orestas olarak anılmaya başlanmıştır.

Sesli ve görüntülü sohbet seçeneğimizin yanı sıra Edirneli hemşerilerimiz için özel olarak açmış olduğumuz Edirne sohbet – Edirne chat odalarımız büyük ilgi görmektedir. Edirneli binlerce kullanıcı günün erken saatlerinden sabaha kadar aramıza giriş yaparak yeni arkadaşlarla ücretsiz olarak tanışabiliyor

Edirne Manzara YazSohbet

Edirne Biliyorsunuzki Yunanistan sınırında İstanbul un ötesinde güzel bir Türkiye ilimizdir. Burası konum olarak istanbula yakınlığı ile biliniyor ve İpsala sınır Kapı sıylada biliniyor değerli arkadaşlar.

Edirne Ülkemizin demir yolu olayınıda çok iyi karşılamaktadır.

Edirne trakya kesiminde kalmaktadır sevgili ziyaretçilerimiz. Gezilecek noktaları ise Selimiye cami Uç şerefeli cami Eski cami Sultan 2. beyazıd kulliyesidir. Gezip görmenizi tavsiye ederiz dostlar.

Edirne nin plakası 22 dir.

Sıcak kanlı insanları pek misafir perverdir öyle derler.

önceki yazımızda « makelemiz var.

admin
Makale Yazarı :
heart 2.435
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum 1 yorum yapıldı
Etiketler


Edirne Sohbet Mobil Edirne Chat İle Benzer Sohbet YazılarıEdirne Sohbet Mobil Edirne Chat yazına yapılan yorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?