Geyik Sohbet Mobil Geyik ChatGeyik sohbet,Geyik chat

Geyik Sohbet Chat Odaları

Sanal Alem’de Artık  ağırlıkları Geyik Sohbet ‘e fazla verilememektedir, bizlerde eski geyikciler olarak sizleri yeniden toparlayarak yeni bir sohbet platformu oluşturmak istedik  sohbet odalarımız tamamen ücretsiz bedava sohbet alan adı altında liderdir, ve siz arkadaşlarımız rahatlıkla girebilir sohbet edebilirsiniz.

Herhangi bir internet sohbet odasını kullanmadan önce daima kendi araştırmalarınızı yapmalısınız, ancak bu sohbet servisini kullanırken güvenliğiniz için e-posta adresleri, sosyal medya profilleri, telefon numaraları ve fiziksel yerler gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri paylaşmamaya kesinlikle şiddetle karşı bulunmanızı önemle tavsiye ederiz. İnternet güvenliği hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz YazSobet kurallar saffasınjı okuyun kaynaktır.

Geyik Mobil Sohbet

Özellikle IRC ile ilgili olarak, IP adresleri, kullanıcıların IRC ağı üzerinde nasıl tanımlandığının ayrılmaz bir parçasıdır. IRC ağına bağlantınızın adresi diğer kullanıcılara gösterilebilir ve bağlı sunucular / aygıtlar tarafından günlüğe kaydedilebilir. Çoğu durumda, IP adresinizin bu şekilde görüntülenmesi çok az veya hiç sonuç oluşturmaz. Bunun nedeni, kablo, DSL ve çevirmeli kullanıcılar, hizmet sağlayıcının işbirliği olmadan bireysel abone kimliklerine kolayca bağlanamazlar.

Birinin IP adresiyle ilgili elde edebileceği en fazla bilgi, coğrafi konumun kabaca bir tahminidür; bu, sağlayıcınızın IP adreslerini nasıl seçtiğine bağlı olarak oldukça kaba veya oldukça spesifik olabilir.

Tavsiye / Tavsiyeler

Kanaldaki diğer kullanıcılar tarafından verilen öneri veya tavsiyeler, profesyonel nitelikli kişiler tarafından desteklenmeyebilir. Bu nedenle, özellikle durumunuza en eksiksiz bir perspektife sahip olduğunuzdan, bu tavsiyelere kulak asarak ortaya çıkabilecek değer ve potansiyel çıktılarla ilgili dikkatli bir değerlendirme yapmalısınız. Sohbet odaları ile fark yaratan güzel mütavazi bir site olmaya devam edeceğiz.

önceki yazımızda « makelemiz var.

admin
Makale Yazarı :
heart 2.179
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum 2 yorum yapıldı
Etiketler


Geyik Sohbet Mobil Geyik Chat İle Benzer Sohbet YazılarıGeyik Sohbet Mobil Geyik Chat yazına yapılan yorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?