Sohbet Girişi

KIZ SOHBET ODASI

KIZ SOHBET ODASI

Kadın Sohbet Odası

Sanal alemde sayısız sohbet odası vardır. İnsanlar da bu sohbet sitelerinde ya da sohbet odalarında daha çok arkadaş edinmek için girmektedirler. User olarak adlandırılan bu kesim daha çok bayan arkadaş edinme amacındadırlar. Bu nedenle erkek sayısı kadın sayısından oldukça fazladır. böyle olunca sanala takılan bayanlar erkekler tarafından taciz edilmekte ya da rahatsız edilmektedir. Bayanlarda bu durumdan kurutulmak ya da bu duruma maruz kalmamaak için değişik nickler almakta ya da saklanmaktadır. Bu sayede bir nebze olsun sapık erkeklerden ya da kendilerini taciz etmeye çalışan erkeklerden kurtulmaya çalışmaktadırlar.

Hayatın genelinde olduğu gibi Sanal alemde sohbet platformlarının büyük çoğunluğu da kadınlar üstüne kuruludur. Çünkü erkekler bazı duygularına hakim olmadığı için bir takım arayışlar içinde olur. bunu bilen sunucu sahipler sahte bayan adları vs. gibi feyk bot tarzı yalancı nicklerle yaparak erkekleri kendi sunucularında tutmaya ya da ikna etmekte çalışmaktadırlar. Araz talep dengesi anlamında Nerede bayan sayısı fazla ise orada da erkek sayısı da bir o kadar fazladır. Bundan dolayı bayanlar erkekler arasında kendilerine daha yakın gelen kişilerle sohbet etmekte, dertleşmekte ya da duygusal bağlar kurabilmektedirler. Yani kadının erkeğe nazaran sohbet etmek için seçme sansı daha yüksektir. durum erkeklerde ise böyle değil. Traji komik bir şekilde karşısında konuşan kişinin Bayan olması onun için yeterlidir. buradan da ortaya şu sonucu çıkarabiliriz. Kadın ya da kız daha duygusal olduğu için işini garantiye almaya çalışırken erkek daha çok günübirlik gönül eğlendirme peşinde olduğu için böyle manzaralar ortaya çıkmaktadır.durum

Kız Sohbet

Bizde yukarıda anlatmaya çalıştığımız durumdan yola çıkarak bayanların ya da kadınların içinde bulunduğu bu zor durumu en aza indirgemek ve sözlü tacize uğramalarını en aza indirgemek ve bir baskı altında kalmadan rahatça sohbet etmelerine olanak sağlamak amacıyla yazsohbet kadınca sohbet odası ya da chat  odası açtık. kendi insanlığından taviz vermeyen herkese bu sohbet odalarımızın kapıları sonuna kadar açıktır.

admin 250
4 Yorumlar
Samet

bayan arkadaşlarla , buradan sohbet edebilmek güzel olmuş emeğinize sağlık.

Bahar

Dünya'nın her bir yerinden gelen insanların bayanlarla tanışma imkanı sunulması harika yaa :O Admin sen bir efsanesin dostum :)

NurSima

Kaliteli sohbetin dogru adresinde sizleride aramıza bekliyoruz...

Zafer

Hadinsu sansizligi kiralim 4 sene oldu

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı