KIZ SOHBET ODASIKadın Sohbet Odası

Kadın Sohbet Odası

Sanal alemde sayısız sohbet odası vardır. İnsanlar da bu sohbet sitelerinde ya da sohbet odalarında daha çok arkadaş edinmek için girmektedirler. User olarak adlandırılan bu kesim daha çok bayan arkadaş edinme amacındadırlar. Bu nedenle erkek sayısı kadın sayısından oldukça fazladır. böyle olunca sanala takılan bayanlar erkekler tarafından taciz edilmekte ya da rahatsız edilmektedir. Bayanlarda bu durumdan kurutulmak ya da bu duruma maruz kalmamaak için değişik nickler almakta ya da saklanmaktadır. Bu sayede bir nebze olsun sapık erkeklerden ya da kendilerini taciz etmeye çalışan erkeklerden kurtulmaya çalışmaktadırlar.

Hayatın genelinde olduğu gibi Sanal alemde sohbet platformlarının büyük çoğunluğu da kadınlar üstüne kuruludur. Çünkü erkekler bazı duygularına hakim olmadığı için bir takım arayışlar içinde olur. bunu bilen sunucu sahipler sahte bayan adları vs. gibi feyk bot tarzı yalancı nicklerle yaparak erkekleri kendi sunucularında tutmaya ya da ikna etmekte çalışmaktadırlar. Araz talep dengesi anlamında Nerede bayan sayısı fazla ise orada da erkek sayısı da bir o kadar fazladır. Bundan dolayı bayanlar erkekler arasında kendilerine daha yakın gelen kişilerle sohbet etmekte, dertleşmekte ya da duygusal bağlar kurabilmektedirler. Yani kadının erkeğe nazaran sohbet etmek için seçme sansı daha yüksektir. durum erkeklerde ise böyle değil. Traji komik bir şekilde karşısında konuşan kişinin Bayan olması onun için yeterlidir. buradan da ortaya şu sonucu çıkarabiliriz. Kadın ya da kız daha duygusal olduğu için işini garantiye almaya çalışırken erkek daha çok günübirlik gönül eğlendirme peşinde olduğu için böyle manzaralar ortaya çıkmaktadır.durum

Kız Sohbet

Bizde yukarıda anlatmaya çalıştığımız durumdan yola çıkarak bayanların ya da kadınların içinde bulunduğu bu zor durumu en aza indirgemek ve sözlü tacize uğramalarını en aza indirgemek ve bir baskı altında kalmadan rahatça sohbet etmelerine olanak sağlamak amacıyla yazsohbet kadınca sohbet odası ya da chat  odası açtık. kendi insanlığından taviz vermeyen herkese bu sohbet odalarımızın kapıları sonuna kadar açıktır.

önceki yazımızda « makelemiz var.

admin
Makale Yazarı :
heart 1.722
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum 4 yorum yapıldı
Etiketler


KIZ SOHBET ODASI İle Benzer Sohbet YazılarıKIZ SOHBET ODASI yazına yapılan yorumlarYorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?