Sohbet Girişi

Mardin Sohbet Mobil Chat Odaları

Mardin Sohbet Mobil Chat Odaları

Mardin Sohbet Sayfalari

Mardin tarihi güzelliği ile göz kamaştıran illerimiz’den birisidir bizlerde siz kullanıcılarımıza Mardin sohbet ‘i aktif etmiş durumdayız mardin’in insanı mert olur, namertliğe karşı olur bizde bu güzel insanları bir araya getirmek istedik ve tüm mardinliler burada chat yapacağız.

Siz değerli arkadaşlarımız yurt dışından girenlerlede görüşebilir ve burada gönül rahatlığı ile sohbet chat edebileceksiniz siz İnsanlar bu odalarda kendi illerindeki insanlarla konuşabilmektedirler. Türkiye’deki bütün iller için farklı farklı sohbet ve chat odaları açılmış olmaktadır. Böylece insanlar bu odalarda, sadece kendi illerinden kişilerle değil, istedikleri ilden veya istedikleri bölgeden farklı farklık kişilerle konuşabilmelerine olanak sağlamaktadır. Mardin sohbet odası da bunlardan biri olmaktadır. Mardin sohbet odaları da; genellikle Mardin’de yaşayan veya oralı olan kişilerin sohbet amaçlı giriş yaptıkları bir alan olmaktadır. Fakat dediğimiz gibi farklı şehir ve bölgedeki insanlarda Mardin ,deki insanlarla sohbet etmek isterlerse  rahatlıkla Mardin sohbet odasına giriş yapabilmektedirler.

Mardin Neresidir Kaç Nüfusu vardır?

Mardin, (Arapça: ماردين, Kürtçe: Mêrdîn) Türkiye’nin büyükşehir statüsüne giren bir ili ve en kalabalık yirmi altıncı şehri. 2016 itibarıyla 796.237 nüfusa sahiptir.[4] Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Dicle Bölümü’nde yer alır. Suriye ile sınır komşusudur.

Şehirde uluslararası kuruluşlarca kültür mirası kabul edilmiş, koruma altına alınmış tarihi yapılar mevcuttur. Mardin farklı dini inanışlar paralelinde, sanatsal açıdan da tarihi değeri olan camiler, türbeler, kiliseler, manastır ve benzeri dini eserler barındırmaktadır. Mardin, İpek Yolu güzergâhında olup, ilde beş han ve bir kervansaray mevcuttur.

Mardin Genel Görünüm  Resmi

admin 923
8 Yorumlar
DoGuS

Mardin saygilar sevgiler :pp yazanın emeğine sağlık ;d

HiLye

Mardinlilerin tanisip kaynasip dostluklar kurabilecekleri guzel bi sohbet ortami Emegi gecenlere tesekkürler

Buket

Selam mardinli arkadaslar site cok guzel sizede tawsiye ederim

Ezgi

Merhaba mardine selam olsun

azrail

Guzel seviyeli sohbet ortami

Hatice

Guzel bi ortam emeginize saglik

batuhan

gündüzü başka gecesi birbambaşka mardin doğunun parisi velhasılı gidilip görülecek bir şehirimizdir tatil seyahatlerimize mardini de eklemek şiddetle tavsiye edilir......

AxweLL

Aha benim memleketim la yeminle duygulandım eline saglık

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı