Sohbet Girişi

Mynet Sohbet Odaları Mynet Mobil

Mynet Sohbet Odaları Mynet Mobil

Mynet Sohbet Chat

Mynet 1999 ‘da baslayan sohbet platforumlarındandır okey + canak okey vb. haber siteliği ile yıllardır zihinlerde kaldı bizde Mynet sohbet’i Yaz sohbet ile birleştirdik burada yepyeni dostluklar arkadaslıklar kurabileceksiniz üstelik tamamen bedava burada yepyeni insanlarla kaynasabileceğiniz çok güzel sohbet ortamı bulunmaktadır aradığınızı bulun bulmadığınızı arayın yakında kamerali sohbet sistemi ile hizmetinizde olacağız arkadaslar sizler en güzel’ini hak ediyorsunuz sohbet odamız diğer siteler gibi gold üye vıp üye değil anlık rumuz ile girip yazabileceğiniz yazılı sohbet odalarıdır tamamen mobil uyumludur, ve siz arkadaslarımızın hizmetindedir.

Mynet Sohbet Chat

Ayrıca sohbet odalarımızda online radyo ile sevdiklerinize istek parçalar isteyebilir hediyeler edebilirsiniz ve oyun odalarımızda oyunlar oynayabilir TL kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

admin 322
2 Yorumlar
naSh

Samimiyetin ve dostluğun tek adresi WwW.YazSohbeT.Com artık tek bir tık kadar çok yakınınızda siz de gelin bu sohbetin tadını cıkartalım :) Sıcacık aile ortamına katılmak için buyur hadi hoş gel :)

CikoLata

Merhaba eski mynet'ten katılan arkadaşlar varmı.

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı