Radyo Mobil SohbetRadyo Mobil Sohbet

degerli kullanicilarimiz Sohbet etmeniz için gereken tüm altyapı ve işlevselliğe sahip olan sitemizde herşey oldukça kolay ve kullanım açısından basite indirgenmiştir.kolay Sohbet etmeniz için öncelikle kendinize ait bir nickiniz ve şifreniz olması gerekmektedir. Üyelik formu bulunmayan sistemimize en hızlı şekilde girerek etmeye başlayabiliyorsunuz.

Radyo Mobil Sohbet

Ana sayfada bulunan sohbet linkine tıklayarak da sohbet sayfasına ulaşabilirsiniz. Sohbet bölümüne girdiğinizde nickinizi ve şifrenizi girerek odaya giriş yapıyorsunuz. Oda içerisinde hala popülerliğini koruyan irc sistemli bir yazılım bulunmaktadır. Tamamen güvenli ve seviyeli bir sohbet ortamı yaratan sohbet aynı zamanda sohbetin yanında diğer aktiviteleri de eksik etmiyor.

MOBİL SOHBET EDERKEN MOBİL RADYO DİNLEME YÖNTEMLERİ

Sohbet ederken radyo dinlemek istiyorsanız sohbet penceresinin altında bulunan dinleme yöntemleri seçeneklerinden herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Seçenekler arasında iTunes, Winamp, Real Player, Windows Media Player gibi alternatifler de bulunmaktadır. Bilgisayarınızda hangi program yüklü ise ona tıklayabilirsiniz. Kulaginiz bizde olsun. Dunyafm canli muzik sizlerle ayicca mobildede dinlemek icin sitemizde hiç bi programma gerek kalmadan sitemizin radyosunu dinliyebilirsiniz

Saygılarımızla

önceki yazımızda « makelemiz var.

admin
Makale Yazarı :
heart 3.076
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum 4 yorum yapıldı
Etiketler


Radyo Mobil Sohbet İle Benzer Sohbet YazılarıRadyo Mobil Sohbet yazına yapılan yorumlarYorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?