Sesli SohbetSesli Online Sohbet,Sesli Chat

Sesli Canlı Sohbet

Yaz Sohbet Yeni sürüm olarak Sesli sohbet‘e geçiş yapmıştır sitemiz artık tamamen mobil uygulamalı kolay olarak sesli sohbet edebilirsiniz sohbet‘e bağlan butonuna tıklayarak yepyeni arkadaşlıklar kurabileceksiniz. Sizlere şöyle bahsedeyim hem yazılı sohbet yerimiz, hem sesli olarak sohbet bölümümüz bulunmaktadır örnek vereyim Ali ile Ayse sohbet etti skype  – face – tel istedi onlardan hiçbiri yoksa sesli sohbet bölümümüze girerek orada hem sesli hem görüntülü konuşabilecek tüm sesli sohbet alem’inde bir ilk yaşatmayı planlayan sohbet odalarımız artık hizmetinizdedir.

Sesli Sohbet,Sesli Chat

Yaz Sohbet Sitemiz Sizlere kaliteli ve seviyeli sohbetleri tarafınıza sunmaktadır.

Sohbet sitemiz aracılığı ile dilerseniz kullanıcılara bahsettiğiniz sorun üzerine çözüm önerileri isteyebilir ve bu sayede bir sorunu tek başınıza kendinizi yorarak halletmek yerine farklı bakış açıları ile çözmüş olursunuz. Dilerseniz de üzerine konuşmak istediğiniz konuların olduğu odaları tercih edebilirsiniz. Örneğin; spor.

Kalp kırıklıklarınızı onarıp, günlük yaşantınızın stresinden sizi uzaklaştıracak olan chat sitesi kullanıcıları sayesinde yenidünyalara değmenin eşsiz mutluluğunu tadacaksınız.

Daha sonradan yüz yüze görüşmede kolaylık olsun istiyorsanız da sadece bulunduğunuz ildeki kullanıcıların olduğu odaya dahil olabilirsiniz. Konuşmalarınızı ikili ve daha özel olarak gerçekleştirmek istiyorsanız kendi kurduğunuz odaya kim ile konuşmak istiyorsanız onu dahil edebilirsiniz.

 

önceki yazımızda « makelemiz var.

admin
Makale Yazarı :
heart 2.153
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum 3 yorum yapıldı
Etiketler


Sesli Sohbet İle Benzer Sohbet YazılarıSesli Sohbet yazına yapılan yorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?