Sohbet Girişi

Sesli Sohbet

Sesli Sohbet

Sesli Canlı Sohbet

Yaz Sohbet Yeni sürüm olarak Sesli sohbet‘e geçiş yapmıştır sitemiz artık tamamen mobil uygulamalı kolay olarak sesli sohbet edebilirsiniz sohbet‘e bağlan butonuna tıklayarak yepyeni arkadaşlıklar kurabileceksiniz. Sizlere şöyle bahsedeyim hem yazılı sohbet yerimiz, hem sesli olarak sohbet bölümümüz bulunmaktadır örnek vereyim Ali ile Ayse sohbet etti skype  – face – tel istedi onlardan hiçbiri yoksa sesli sohbet bölümümüze girerek orada hem sesli hem görüntülü konuşabilecek tüm sesli sohbet alem’inde bir ilk yaşatmayı planlayan sohbet odalarımız artık hizmetinizdedir.

Sesli Sohbet,Sesli Chat

Yaz Sohbet Sitemiz Sizlere kaliteli ve seviyeli sohbetleri tarafınıza sunmaktadır.

Sohbet sitemiz aracılığı ile dilerseniz kullanıcılara bahsettiğiniz sorun üzerine çözüm önerileri isteyebilir ve bu sayede bir sorunu tek başınıza kendinizi yorarak halletmek yerine farklı bakış açıları ile çözmüş olursunuz. Dilerseniz de üzerine konuşmak istediğiniz konuların olduğu odaları tercih edebilirsiniz. Örneğin; spor.

Kalp kırıklıklarınızı onarıp, günlük yaşantınızın stresinden sizi uzaklaştıracak olan chat sitesi kullanıcıları sayesinde yenidünyalara değmenin eşsiz mutluluğunu tadacaksınız.

Daha sonradan yüz yüze görüşmede kolaylık olsun istiyorsanız da sadece bulunduğunuz ildeki kullanıcıların olduğu odaya dahil olabilirsiniz. Konuşmalarınızı ikili ve daha özel olarak gerçekleştirmek istiyorsanız kendi kurduğunuz odaya kim ile konuşmak istiyorsanız onu dahil edebilirsiniz.

 

admin 310
3 Yorumlar
eS

Yazili ve sesli sohbetin tek adresi YazSohbet.Com

Sh3qiL

Emeği geçenlere teşekkürler.

Samet

Hem yazılı sohbet, hem sesli sohbet diyorsunuz çok güzel olur valla :)

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı