Sohbet Girişi

Sohbet Ölçüsü Nedir

Sohbet Ölçüsü Nedir

Sohbet Ölçüsü Nedir Nedemek ?

Sohbet demek saygı demektir, sohbet demek seviye demektir, sohbet demek güzel konuşma üslubu demektir.

Sohbeti hiç tanımadığımız kişilerle de yaparız, arkadaşlarla da dostlarımızla da. Önemli olan şudur ki; karşımızdakine saygı ölçüsünde seviyeli davranmak, onu kırmadan ve rencide etmeden muhabbetin tadına varmaktır. Yazsohbet.com sohbet odalarımızda biz bu ince ayrıntılara elimizden geldiğince uymaya özen gösteriyoruz ve de kullanıcıların aile ortamındaki sıcaklığa kavuşmasını istiyoruz.

Sohbet illa tanıdıklarımızla olacak diye bir şey yoktur. Yazsohbet.com sohbet odalarımızda yeni gelen kullanıcı ile sohbet ederiz. Sohbet ettiğimiz anda yeni bir kullanıcı kanala geldiğinde sohbetimize dahil olabilir ve de güzel bir muhabbet ile sohbetin tadına varırız. Bazen de kullanıcılar gelir, ortamı izler ve sessiz şekilde kanalda bekler. Öyle bir sohbet ortamımız oluşuyor ki, kendisini sohbete katma gibi bir zorunluluk hissederek, sohbeti anlamaktır.

Sohbet esnasında tartışmadan, gerginlikten ve de olumsuzluk yaratacak olan şeylerden uzak durmaya çalışıyoruz. Çünkü sohbet odalarımıza günde yüzlerce insan geliyor ve kimin ne olduğunu, nasıl bir yapıda olduğunu, karakterini bilemeyiz. Daha güzel bir sohbet ortamı oluşması için sohbet takip edilmelidir. Anlamadan, dinlemeden sohbete pat diye dalarsak tartışma olur ve de kanalda gerginlik olur.

Sohbetlerimizde hoşgörülü olmalıyız, karşımızdakini incitecek sözler sarf etmemeliyiz, saygıdan asla taviz vermemeliyiz. Sohbet odalarımızda küfür, argo kelimeler ve de seviyesizce muhabbetler sohbeti sıkıcı hale getirir ve de hem sohbet odalarımızda olan kullanıcıları hem de yeni gelen kullanıcıları bunaltarak kanaldan gitmelerine sebep olmaktadır.

Böyle durumlarda sohbet odalarımızda bulunan yetkililer olaya müdahale ederler ve de sohbetin güzel gitmesi için ellerinde gelen çabayı gösterirler.

Sohbetin tam anlamı ile tadına varmak ve de sohbetimizle güzel vakitler geçirmek isterseniz Yazsohbet.com sayfamızı ziyaret edin ve de kendiniz görün ?

admin 240
1 Yorumlar
EnesBatur

Çok güzel olmus emeğinize sağlık efendım :)

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı