Sohbet Girişi

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

Sohbet Chat Siteleri

Günümüzdede gelişen teknoloji ile birlikte yaygınlaşan ve  sosyal ağ platformudur. İnternet üzerinde bir çok sohbet sitesi bulunmaktadır bunlar ücretli , ücretsiz , kameralı , veya sesli olmak uzere  ayrılmaktadırlar.

 

Bizim sohbet sitemizde ise irc services kuruludur. Tamamen mesajlaşmaya dayalı bir platformdur. Bunun yanında mesajlaşırken sizler radyo dinleyebilir ve oyun odalarımızda oyun oynayabilirsiniz.

Bir sunucuda bir ya da birden fazla kişinin aynı anda konuşarak; düşünce, fikir ve ihtiyaçlarının karşılanması olarak en basit şekliyle tarif edilebilir. Eğlence, iletişim ve sosyalleşme  için  yada yeni arkadaşlıklar kurmak için bu platformu seçerler.

Kullanıcılarımız aynı zamanda sohbet ederken istediğiniz kriterdeki bilgileri edinebilirsiniz , yarışma kanallarında bilgi darcığınızı genişletebilirsiniz. Örneğin IRC sistemleri hakkında alt yapıyla ilgili bilgiler edinebilirsiniz ya da kelime hazneniz genişler. Bunlardan en önemli olanları sohbet sitelerinde IRC Admin Komutlarıdır.

Üstelik Sohbet Sitelerine ister mobil , ister bilgisayar bağlanabilirsiniz. Tarayıcınızı açıp arama motoruna www.gulucuk.net  yazdığınızda karşınıza çıkacaktır. Yada direk www.yazsohbet.com adresimizden tek tıkla giriş yapabilirsiniz.

Seviyeli sohbet ortamimizda bulunmak isterseniz bekleriz. Çünkü biz bu platformdaki en prestijli chat server ailesiyiz.

 

admin 263
2 Yorumlar
Samet

Emeğine sağlık Sinem :)

HayaL

Sinemce cimm Emegine saglik

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı